Nie możesz dobrać odpowiednich drzwi wejściowych? Wybierz te na zamówienie!

W katalogach producentów drzwi można znaleźć wiele różnych konstrukcji różniących się pomiędzy sobą pod względem wielkości, kształtów, materiałów czy estetyki. Zdarza się jednak, że znalezienie odpowiedniej stolarki drzwiowej nie jest takie proste, jak może się wydawać. Wtedy warto pomyśleć o drzwiach na zamówienie.

Dobre drzwi zewnętrzne powinny być ciepłe, bezpieczne, funkcjonalne, a także idealnie dopasowane. Aktualnie w sprzedaży można znaleźć mnóstwo modeli drzwi wejściowych gotowych, które mają standardowe wymiary, na przykład szerokość 90 cm i wysokość 200 cm. Zdarza się jednak, że standardowe wymiary drzwi nie pasują do otworu drzwiowego. W takim przypadku nie trzeba wcale go poszerzać albo zmniejszać – wystarczą drzwi na zamówienie, które będą idealnie dopasowane do miejsca montaż.

Drzwi na zamówienie – szyte na miarę

Firmy wykonujące drzwi na zamówienie dla swoich klientów są w stanie wykonać je tak, jakby były szyte na miarę – zarówno pod względem swoich wymiarów, jak również trwałości, estetyki czy poziomu termoizolacji. Do wyboru mamy obecnie pełną gamę drzwi na wymiar, w tym drzwi aluminiowe, drzwi drewniane, drzwi PCV czy też drzwi stalowe. Mogą być to drzwi jednoskrzydłowe albo dwuskrzydłowe, mogą posiadać boczne lub górne naświetla, dekoracyjne przeszklenia, określone kolory, więc możliwości w ich projektowaniu są niemalże nieograniczone. Dzięki temu drzwi na zamówieniesą doskonałym wyborem nie tylko dla tych klientów, którym zależy na uzyskaniu konstrukcji pasującej do danego, nietypowego otworu drzwiowego, ale również dla tych, którzy mają konkretne wymagania pod względem wyglądu całej konstrukcji.

Gdzie kupić drzwi na zamówienie?

Aktualnie drzwi na zamówienie wykonuje wiele firm na terenie całego kraju – ich adresy można znaleźć już teraz on-line. Ceny drzwi na zamówienie są najczęściej o około 20% wyższe niż w przypadku drzwi gotowych o standardowych wymiarach. Niewielkie zmiany w wymiarach nie muszą jednak pociągać ze sobą większych kosztów. Dokładne wyceny można uzyskać u producentów.

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.