Kuchnia w trzech kolorach

Przedstawiamy projekt kuchni, którą stanowi tak naprawdę aneks kuchenny połączony z salonem. Kuchnia ta jest bardzo praktyczna, nowoczesna i reprezentacyjna. Idealna dla małego mieszkania, na przykład położonego w bloku. w kuchni dominują odcienie bieli oraz czerni, podkreślające jej elegancję i szykowność. na ścianach dominuje kolor limonkowy, dzięki któremu wnętrze nabrało odrobiny luzu. Dzięki lakierowanym frontom mebli oraz szkle, które znajduje się na ścianie, kuchnia urządzona została w stylu zbliżonym do glamour.

Kuchnia w trzech kolorach: czarnym, białym i limonkowym tworzy jedną, spójną całość. To połączenie kolorów daje niesamowity wystój wnętrza. Biel to sposób na spokojne tło, czerń jest idealna jako glamourowy dodatek, a limonka zdecydowanie ożywia całą tą aranżację. Pomiędzy szafkami kuchennymi a blatem wyłożone zostało szkło lacobel - jest to ostatnio bardzo często wykorzystywany materiał wykończeniowy. Wyposażenie oraz dekoracje zostały wybrane w żywych, intensywnych kolorach.

W projekcie tym zastosowano bardzo ciekawe metody na ukrycie wszelkich przewodów oraz rur, które bardzo często okazują się znacznym problemem w przypadku kuchni. Z plątaniną rur oraz przewodów spotykamy się zwłaszcza w mieszkaniach, które urządzane są w dawnych budynkach przemysłowych. Jest to niestety mało estetyczny wygląd. W przedstawianej kuchni swego rodzaju rama, która znajduje się wokół szafek, została pomalowana na limonkowy kolor - pozwoliło to na połączenie kuchni z resztą mieszkania pod względem kolorystycznym. Taką ramę, która po pierwsze stanowi doskonałe ukrycie dla rur i wystających przewodów, a po drugie jest swego rodzaju oryginalną dekoracją, można wykonać z listewek, bądź z metalowych profili.

Komentarze:

 

Niby pomysł fajny, i na zdjeciu to super wyglada, ale ja bym byłą ostrożna, zeby nie przedobrzyć :P

Dodaj komentarz:

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.

Polecamy:

Lampy ogrodowe