Ranking lodówek - jaką kupić

Marzysz o nowej lodówce, ale nie wiesz, który z modeli wybrać, by faktycznie spełniał się w roli praktycznego sprzętu? Sprawdź nasz ranking, w którym znajdziesz tylko najlepsze lodówki na 2020 rok.

Lodówka to jeden z najważniejszych sprzętów AGD w każdej kuchni. Trudno właściwie wyobrazić sobie funkcjonowanie we wnętrzu, bez tego urządzenia. Mrożenie, przechowywanie w odpowiedniej temperaturze, chłodzenie - to niezbędne funkcjonalności nie tylko latem, ale o każdej porze roku. Dzisiejsze modele lodówek, dawno już nie przypominają tych sprzed lat. Wręcz przeciwnie, posiadają nowoczesne wykończenie, oferują wiele możliwości zabudowy, a do tego są energooszczędne.

Jaką lodówkę warto umieścić w rankingu 2020?

Jeśli systematycznie przeglądasz rankingi kuchennego sprzętu AGD to z pewnością na wysokich listach produktów pojawia się znana wszystkim marka Samsung RB41R7839S9. Ta lodówka to kwintesencja energooszczędnych rozwiązań, która ma także szereg innych atutów. Wybiera się ją chętnie i często z wielu powodów, a co ważne zbiera także bardzo wysokie oceny użytkowników.

Lodówka prezentuje się bardzo nowocześnie, a wykończona została przy użyciu stali nierdzewnej inox, która nadaje temu sprzętowi wysokiej wytrzymałości. Ciekawym akcentem wizualnym będzie tutaj podświetlany uchwyt, który sprawia, że lodówka jest elegancka i nowoczesna zarazem.

Na sporą uwagę zasługuje niemal idealnie zaprojektowane wnętrze lodówki. Zostało ono tak dopasowane, że będzie można tu przechowywać różnego rodzaju żywność, przy jednoczesnym funkcjonalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Znajdziemy tutaj m.in. 5 półek w drzwiach, 3 półki szklane, szufladę świeżości, półkę na butelki, szufladę na warzywa i owoce, czy pojemnik na nabiał. Sama zmywarka także robi spore wrażenie. Spokojnie przechowasz w niej zapasy dla całej rodziny.

Technologia, która jest tutaj warta podkreślenia to innowacyjny materiał zastosowany na tylnej ściance, izolujący komorę i jednocześnie pozwalający na łatwiejsze utrzymanie zimnego ciepła. To głównie dzięki temu lodówka pobiera mniej prądu. 

Innym modelem, który również zwrócił naszą pozytywną uwagę to LG GSL761SWYV, który jest białą lodówką w wersji  side by side. Można powiedzieć, że to lodówka uniwersalna i ponadczasowa, a co ważne także wyjątkowo pojemna. Przechowasz w niej wszystko, co będzie Ci niezbędne, a praktyczne rozplanowanie komór, półek i szuflad pozwoli na lepsze zorganizowanie przestrzeni, gdzie wszystko znajdzie swoje miejsce.

Do ogromnych atutów tego modelu należy również unikatowy system oczyszczania powietrza Pure N Fresh, który przy pomocy dezodoryzatora węglowego z wentylatorem, minimalizuje zbierające się zapachy wewnątrz. Zaś o właściwy poziom wilgoci zadba No Frost oraz technologia Moist Balance Crisper, dzięki której nadmiar parującej z żywności wody skrapla się na kratce, a następnie zostaje bezpiecznie odprowadzony.

Na jaki jeszcze model warto zwrócić uwagę? W tym rankingu lodówek, chcielibyśmy przywołać jeszcze jeden model, mianowicie Indesit LR8 S2 K B. Ta wolnostojąca lodówka renomowanej marki, może stać się numerem jeden, ze względu na niską awaryjność, cichą pracę, czy elegancki design.

Ta lodówka Indesit sprawdzi się podczas aranżacji nowoczesnej kuchni, w której będzie mocnym akcentem. Jej zewnętrzne wykonanie wyróżnia się czarną barwą lakieru, którym została pokryta cała obudowa. Wnętrze lodówki jest natomiast bardzo dobrze oświetlone źródłem LED, a sam układ półek naprawdę funkcjonalnie rozplanowany.

Sprzęt może pochwalić się klasą energetyczną A++, co przekłada się na roczne zużycie energii w granicach 243 kWh. To zdecydowanie mało, w porównaniu do innych kluczowych modeli lodówek na rynku.

Mamy nadzieję, że w tym rankingu lodówek, zainspirowaliśmy Cię do wyboru jednego z najbardziej polecanych modeli. Jeśli poszukujesz więcej inspiracji to zajrzyj na: https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-ranking-lodowek.bhtml

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.