Tapeta z włókna szklanego

Jeśli podobają się nam tapety, ale koniecznie chcielibyśmy uniknąć tanich, nietrwałych rozwiązań takich jak przykładowo standardowa tapeta papierowa to na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na taki wynalazek jak tapeta z włókna szklanego. Dlaczego właśnie ta tapeta jest tak bardzo godna uwagi?

Przede wszystkim z tego powodu, że ze wszystkich dostępnych na rynku tapet właśnie ta jest najbardziej trwała i odporna na mechaniczne uszkodzenia. Oczywiście nie każdemu taki rodzaj tapety przypadnie do gustu, ale aby to ocenić najpierw powinniśmy się jej dobrze przyjrzeć. Tapeta z włókna szklanego, która jest tapetą dość wypukłą imituje sploty tkanin. Z pewnością zainteresują się nią osoby, które lubią gustowne, eleganckie wnętrza. Tapeta ta przeznaczona jest pod malowanie.

Niestety tapeta ta z racji tego, że jest, jak już było wspomniane, bardzo trwała nie należy do najtańszych. Wobec tego jej wybór powinien być wyborem naprawdę bardzo dobrze przemyślanym. Tapeta ta ma to do siebie, że jej włókna niejako stapiają się ze ścianą, na której jest położona i z jednej strony daje nam to gwarancję, że będzie ona porządnie do ściany przylegać, nie będzie się odklejać, ale z drugiej zaś strony musimy być przygotowani na to, że jej usuwanie nie będzie należało do czynności najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. Obecnie coraz to bardziej popularne staje się nakładanie tapety na sufit i jeśli my również jesteśmy czymś takim zainteresowani to spokojnie tapetę z włókna szklanego do tego celu możemy wykorzystać. Jeśli tylko dobrze ją położymy to na pewno efekt końcowy będzie imponujący.

Komentarze:

 

Komentarz

Dodaj komentarz:

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 727 977 788

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Wsparcie portalu

elektryk

Partner portalu

lampy ogrodowe

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.