Lampki świąteczne LED — kreatywne sposoby na ich wykorzystanie

lampki świąteczne LED

Święta cały rok? Czemu nie! Kto z nas nie lubi świątecznego klimatu, pachnących pierników i mieniących się światełek, które ocieplają domowe wnętrze? Wykorzystując lampki choinkowe do codziennych aranżacji, możemy sprawić, że świąteczny i wesoły klimat będzie nam towarzyszył niezależnie od pory roku.

Lampki choinkowe – jak wybrać odpowiedni produkt?

W zależności od tego, jak ma wyglądać aranżacja, którą planujemy stworzyć, możemy wybrać produkt z szeroko dostępnego asortymentu proponowanego przez sklep internetowy. W przypadku wyboru, w pierwszej kolejności możemy sugerować się po prostu wyglądem. Od naszych preferencji zależy, czy wolimy ciepły, czy zimny odcień jasnego światła lub czy w naszych gustach leżą kolorowe lampki choinkowe, które sprawią, że pomieszczenie przybierze nieco radośniejszy wydźwięk od klasycznego podświetlenia.

Ważnym elementem może się okazać również długość kabla, musimy brać pod uwagę nie tylko fragment półki czy parapetu, na którym chcemy umieścić lampki, ale również odległość do najbliższego gniazdka lub przeciągniętego przedłużacza z możliwością podpięcia światełek do kontaktu. Jeżeli kabel okaże się za krótki, możemy bez problemu połączyć go z kolejnym łańcuchem lampek choinkowych, tworząc nieskończone długości.

Specjalnie stworzone lampki choinkowe z możliwością wieszania ich na zewnątrz budynku są odporne nie tylko na niskie temperatury, ale także szkodliwe warunki atmosferyczne jak np. śnieg czy deszcz w chłodniejszy letni dzień. Dlatego bez obaw możemy wieszać je poza domem bez konieczności ściągania produktu po użytku. Przykładowo, w ofercie sklepu Oneled.pl możemy znaleźć liczne produkty spełniające nasze oczekiwania w postaci łańcuchów ledowych, klasycznych lampek choinkowych w różnych kolorach oraz o różnych długościach, a także drucików LED zasilanych bateriami, tak aby je dopasować idealnie do naszych potrzeb i stworzyć niepowtarzalny i nastrojowy klimat.

Tajemniczy ogród czy elegancka dekoracja za pomocą światła?

Lampki choinkowe odpowiednio wykorzystane potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat. Stosując zewnętrzne oświetlenie w formie świetlnego łańcucha, możemy wykonać aranżację przestrzeni na naszym balkonie lub w ogrodzie. Lampki o żółtym i ciepłym świetle doskonale nadadzą się, aby zewnętrzny kącik wypoczynkowy przypominał klimatyczne francuskie kawiarenki lub romantyczne miejsce wypoczynku o zmroku.

Jeżeli nie chcemy szukać kontaktu, a marzy nam się przyozdobienie pokoju lub kuchni lampkami choinkowymi, możemy sięgnąć po druciki LED zasilane za pomocą baterii. Tak rozłożone na półce, wśród ramek ze zdjęciami czy przy oknie, ocieplą wnętrze i spowodują, że będzie wyglądać nieco magicznej. Ciekawym pomysłem, którym możemy zaskoczyć naszych gości, jest wykorzystanie lampek choinkowych zasilanych akumulatorami w słoikach lub dzbankach. Zwijając je w gniazdo i układając do szklanego naczynia razem z szyszkami lub kamyczkami, możemy uzyskać ciekawą ozdobę wystawnego stołu lub ustawić jako dekorację wykorzystywaną na co dzień.

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.