Sprzęt marki Wagner dla profesjonalistów – przegląd oferty

Wagner to producent profesjonalnego sprzętu do aplikacji powłok lakierniczych i tynków z ponad 60-letnim doświadczeniem. Firma oferuje swoje produkty w ponad 50 krajach na całym świecie, zatrudnia ponad 1300 pracowników oraz posiada 9 zakładów produkcyjnych, co czyni ją jednym z największych producentów specjalistycznego sprzętu lakierniczego.

Wagner – marka stworzona dla najbardziej wymagających

Marka specjalizuje się w produkowaniu najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do aplikacji powłok lakierniczych przy pomocy farb proszkowych i ciekłych. Urządzenia Wagner opatrzone są certyfikatami DIN ISO 9001 obejmującymi produkcję, technologię wykonania, serwis, marketing i handel produkowanymi urządzeniami. Sprawdź przegląd oferty firmy Wagner.

Pistolet natryskowy Wagner Finishcontrol 3500

Ten kompaktowy pistolet natryskowy firmy Wagner łączy doskonałą wydajność i efektywność natryskiwania z niezwykle łatwą obsługą i wysokim poziomem komfortu operatora. Urządzenie to doskonale sprawdzi się na każdej budowie lub w warsztacie, nadając się do prac naprawczych i wszelkiego rodzaju projektów do 50 m2. 

Sprzęt wyposażony jest w pasek na ramie ułatwiający transport oraz w skrzynkę, która mieści urządzenie wraz z dwiema głowicami rozpylającymi. Maksymalne ciśnienie natrysku pistoletu natryskowego Wagner Finishcontrol 3500 to 0,2 bara. Jego moc wynosi 700 W, a moc rozpylania 220 W. Zbiornik mieści 1000 ml płynu. Prezentowany model może być stosowany do rozpylania: impregnatów do drewna, emalii oraz farb do ścian i sufitów.

Agregat tynkarski Wagner Plastcoat PC 1030 Spraypack

Niewielkich rozmiarów agregat malarski Wagner PC 1030 wyposażony w bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 2,2 kW z elektroniczną regulacją obrotów. Urządzenie to pozwala precyzyjne ustawianie ilości podawanego materiału, a łatwy i szybki demontaż przyśpieszają mycie i konserwację agregatu. Prezentowany agregat malarski marki Wagner przeznaczony jest do aplikowania: tynków elewacyjnych, gładzi szpachlowych, mineralnych, akrylowych i polimerowych, a także klejów do systemów dociepleń, farb mineralnych czy cementowych powłok antykorozyjnych. 

Urządzenie posiada = zbiornik z tworzywa sztucznego oraz ergonomiczną lancę rozpylającą. Maksymalna odległość podawania to 40 m, a maksymalna wysokość podawania to 20 m. Maksymalna wielkość ziaren wynosi 6 mm, a maksymalne ciśnienie pracy to 4 MPa. Wydajność agregatu oscyluje w granicach 10 l/min.

Agregat malarsko-szpachlarski Wagner Heavycoat HC750 E

Agregat Wagner HC750 E to jeden z najlepiej wyposażonych i zaawansowanych technologicznie agregatów malarsko-szpachlarskich na rynku. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 3,1 kW i pozwala na malowanie w systemie airless, a hydrauliczny napęd pomp farby umożliwia dwukrotne zwiększenie żywotności uszczelniaczy, tłoka i cylindra. 

Ciśnienie regulowane jest mechanicznie za pomocą pokrętła, a agregat wyposażony jest w wózek, który ułatwia jego transport. Urządzenie przeznaczone jest do malowania wszystkimi rodzajami farb oraz gruntami bitumicznymi i może pracować w układzie z trzema pistoletami. Maksymalna wydajność agregatu to 6 l/min, a maksymalne ciśnienie jego pracy to 250 barów.

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.