Stylowe grzejniki do łazienki – polecane modele

Odpowiednio dobrany grzejnik do łazienki jest dla nas gwarancją ciepła. Ale ogrzewanie pomieszczenia to nie jedyna jego funkcja. Grzejnik łazienkowy bardzo często spełnia rolę parawanu, suszarki na ręczniki, a nawet elementu dekoracyjnego. Przedstawiamy kilka stylowych modeli grzejników, które na pewno sprawdzą się w naszej łazience.

Model Cora marki Radox
Model Cora marki Radox to niestandardowe podejście do tradycyjnych grzejników drabinkowych. Grzejnik wykonany został ze stali najwyższej jakości, gwarantując nam spełnienie najwyższych parametrów grzewczych. Posiada dużą liczbę szczebelków, więc zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła po całej łazience. Jest bardzo funkcjonalny. Dzięki sporej odległości między szczebelkami, pozwala na swobodne powieszenie mokrych ręczników. Szczebelki różnej długości tworzą zaskakującą przestrzenną formę, która dodaje charakteru każdej łazience. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, więc jego dopasowanie do konkretnego wnętrza jest bardzo łatwe. 

Model Atacama marki Luxrad
Ciekawa nazwa tego grzejnika koresponduje z jego interesującą budową. Grzejnik składa się z dwóch pionowych korektorów oraz szerokich, płaskich szczebelków biegnących w poziomie. Co ciekawe, mogą być one skierowane zarówno w lewą, jak i w prawą stronę, w zależności od potrzeb aranżacyjnych. Grzejnik jest niezwykle elegancki i stylowy. Jednocześnie bardzo dobrze spełnia swoje funkcje. O funkcjonalności tego modelu decyduje między innymi możliwość zamontowania grzałki elektrycznej. Podstawowy kolor grzejnika to ponadczasowa biel oraz antracyt, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić Atakamę w dowolnej wersji kolorystycznej. Równie szeroka jest paleta rozmiarów tego wyjątkowego grzejnika. 

Model Libra Marki Enix
To idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się nietypowym kształtem grzejnika. Libra przywodzi na myśl podwójną ramę do obrazu. Ta nowoczesna bryła i powtarzalny profil o kształcie kwadratu nadają mu bardzo futurystyczny wygląd. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, stając się przysłowiową kropką nad „i”. Standardowo dostępny jest w kolorze srebrnym i trzeba przyznać, że ten kolor pasuje do niego idealnie. Ale z pewnością będzie wyglądał ciekawie również w każdej innej barwie zwłaszcza, jeżeli będzie ona kontrastowa do odcienia ściany. Ogromnym atutem libry jest bardzo wysoka jakość powłoki malarskiej. Precyzja wykonania tego grzejnika zachwyci każdego estetę. Libra ma zdecydowanie dekoracyjny charakter, choć jej strona funkcjonalna także pozostaje bez zarzutu.

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.