Świąteczny prezent do 100 zł — co możesz kupić?

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż! To ostatni moment na to, aby kupić upominki dla bliskich. Twój budżet na podarunki w tym roku jest ograniczony? Nic straconego! Gwarancją codziennych, małych sukcesów w uszczęśliwianiu rodziny i przyjaciół nie są drogie prezenty, lecz takie, które zostały wręczone od serca. Poniżej znajdziesz propozycje kilku fajnych prezentów do 100 zł.

Najlepszy prezent do 100 zł dla dziewczyny

Szukasz pomysłu na prezent do 100 zł dla swojej żony, siostry czy przyjaciółki? Co powiesz na kieliszki do wina? To praktyczny, ponadczasowy podarunek, który przyda się każdemu. Eleganckie kieliszki będą się znakomicie prezentowały w domowym barku, pozwalając na efektowne serwowanie ulubionych trunków. Kupując taki prezent do 100 zł na święta, należy pamiętać o tym, aby był on dopasowany do danego rodzaju alkoholu. Kieliszki do czerwonego wina posiadają pękatą, zwężającą się ku górze czasze w kształcie tulipana. Panuje tutaj zasada, zgodnie z którą im starszy alkohol, tym dane naczynie powinno być większe i mieć bardziej pękatą czaszę. Kieliszki do wina białego mają długą nóżkę i smukłą czaszę z lekko rozchylającymi się ku górze krawędziami. Młode, delikatne wino białe serwuje się w niezbyt szerokich naczyniach w kształcie tulipana, a złożone — szerszych, z delikatnie wydłużoną czaszą. Jeżeli chodzi o kieliszki do wina różowego, do tego celu najlepiej sprawdzać będą się kieliszki o wąskiej, krótkiej czaszy i zaokrąglonej formie. Lekkie trunki podawać powinno się w naczyniach o niewielkiej pojemności, ze ściankami rozszerzającymi się ku górze, a aromatyczne — smukłych, zwężających się ku górze, z czaszą o kształcie tulipana. Dobrym prezentem do 100 zł będą również kieliszki do wina musującego. Tego typu alkohol podaje się w wysokich, wąskich, lekko rozszerzanych kieliszkach.

Praktyczny prezent do 100 zł dla chłopaka

Z jakiego prezentu na święta do 100 zł najbardziej ucieszy się chłopak, który lubi praktyczne upominki? Jeżeli nie wyobraża on sobie dnia bez ulubionej kawy czy herbaty, podarować można mu kubek termiczny od Tadar.pl. Dzięki niemu, gorącym napojem delektować będzie mógł się on zarówno w drodze do pracy, jak i w biurze, podczas spaceru czy w czasie weekendowej wycieczki za miasto. Czym kierować się przy wyborze takiego prezentu świątecznego do 100 zł? Idealny kubek termiczny to taki, który dobrze leży w dłoni, przez długi czas utrzymuje temperaturę znajdującego się w nim napoju i jest na tyle szczelny, że bez obaw schować można go do torby czy plecaka. Jeżeli chodzi o pojemność, najczęściej waha się ona między 200 a 500 ml. Poszczególne modele kubków termicznych różnią się od siebie także materiałem wykonania. Godne polecenia są te ze stali. Cechuje je bowiem solidna konstrukcja, odporność na uszkodzenia oraz dobra izolacja termiczna. Co więcej, stalowe kubki termiczne nie wydzielają szkodliwych związków pod wpływem temperatury.

Uniwersalne prezenty do 100zl

Potrzebujesz pomysłu na prezent do 100 zł, z którego ucieszy się zarówno tato, jak i babcia czy kuzynka? Nasza propozycja to kubki do kawy i herbaty. Bogaty wybór wysokiej jakości, cieszących oko upominków tego typu znaleźć można na https://tadar.pl. Do wyboru są tutaj zarówno modele jednokolorowe, jak i zdobione różnego rodzaju motywami, na przykład roślinnymi lub zwierzęcymi. W roli prezentu dla nastolatków do 100 zł świetnie sprawdzą się kubki z różnego rodzaju zabawnymi hasłami. Ciekawym podarunkiem tego typu jest również kubek z zaparzaczem, dzięki któremu szybko i wygodnie zaparzyć można ulubioną herbatę lub zioła, bez obaw o pływające w nich fusy.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły na prezent do 100 zł przypadły Ci do gustu. Każdy z wymienionych powyżej upominków równie dobrze sprawdzi się na inną okazję, taką jak Mikołajki, urodziny czy Walentynki.

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 539 810 528

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.