Sprzedajesz choinki? Zadbaj o towar już dziś!

Chociaż do świąt Bożego Narodzenia jeszcze niemal 3 miesiące a klienci indywidualni nie zastanawiają się jeszcze nad zakupem choinek, tematem tym powinni zainteresować się ich sprzedawcy – jesień to idealna pora na to, by zadbać o asortyment, jako ilość oraz jakość.  

Choinki.pl prowadzą sprzedaż hurtową choinek, a w ich ofercie znajdują się m.in. jodła kaukaska, świerk klujący czy świerk pospolity. Każda z roślin oferowana jest w aż 3 klasach, w zależności od potrzeb klienta, może on również oczywiście zdecydować się na odpowiednią dla niego wysokość sprzedanych drzewek. Jak deklaruje firma, sama jakość drzewek nie jest zawyżana, co często ma miejsce w firmach konkurencyjnych. Choinki pochodzą z własnej plantacji a firma Lobbex znaczy swoje drzewka zgodnie z klasyfikacją przyjętą przez Europejskie Stowarzyszenie Plantatorów Choinek oraz Polskie Stowarzyszenie Plantatorów Choinek. Firma jest również (od roku 2018) współzałożycielem oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Plantatorów Choinek PSPCH – widać więc, że stawiają oni na wysoką jakość produktów, które oferują klientom, rozwijają się oraz mają realny wpływ na rynek handlu choinkami w naszym kraju. Bez wątpienia jest to jeden z liderów w swojej branży. 

Oferta dostępna na Choinki.pl jest naprawdę szeroka – istnieje możliwość zakupu drzewek ciętych oraz tych w donicy (są one kopane lub posiadają własny system korzeni). Nie brakuje również sprzedaży gałęzi (idealnie sprawdzą się do wykonywanie świątecznych dekoracji) oraz innych niezbędnych akcesoriów, takich jak stojaki czy tuby do pakowania choinek.

Choinki.pl posiadają własną plantację o powierzchni wynoszącej aż 100 ha – dzięki temu, przy złożeniu zamówienia odpowiednio wcześniej, firma ta jest w stanie zrealizować każde zamówienie, również takie, którego nie są w stanie unieś firmy konkurencyjne.

Oferta firmy będzie również idealna dla osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę w tym biznesie. Oferują oni profesjonalne wsparcie w założeniu oraz rozwinięciu biznesu, który związany jest właśnie z handlem choinkami. Osoby nim zainteresowane mogą liczyć na konsultacje, wsparcie w przeprowadzeniu niezbędnych formalności, na odpowiednim zatowarowaniu nowej firmy kończąc.

Choinki.pl nie tylko oferują wysoką jakość towarów, lecz również coraz wyraźniej zaznaczają swoją pozycję na całym rynku. W okresie świątecznym oferują również choinki dla klientów indywidualnych, lecz przede wszystkim jest to najlepsze rozwiązanie, jeżeli poszukujecie odpowiedniego partnera w biznesie, który dostarczy Wam drzewka odpowiedniej jakości, przy jednocześnie naprawdę atrakcyjnych cenach. O tych ostatnich więcej można dowiedzieć się na stronie https://www.choinki.pl.

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 539 810 528

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.