Ochraniacze do łóżeczka dziecka - polecane produkty

Ochraniacze do łóżeczka dziecka to teraz niezbędny element większości dziecięcych pokoików. Nie kosztują one bardzo dużo, a mogą uchronić naszą pociechę przed ewentualnym urazami. Gdy dziecko zaczyna się coraz więcej ruszać w łóżeczku i kołysać to może z niego wypaść lub zaklinować swoją główkę pomiędzy szczebelkami. Niestety rodzic nie jest w stanie kontrolować ruchów malucha 24 godziny na dobę, dlatego wstawienie pomiędzy szczebelki materiału, który ma za zadanie ochraniać dziecko przed ewentualnym upadkiem lub uderzeniem to najbardziej praktyczne rozwiązanie. Obecnie na rynku jest ogromny wybór przeróżnych ochraniaczy do łóżeczka dziecka, dlatego warto dowiedzieć się na ich temat trochę więcej, aby dokonać właściwego zakupu. Poniżej znajdziesz krótkie porównanie najczęściej kupowanych oraz polecanych przez producentów ochraniaczy do łóżeczka dziecka. Na pewno każdy znajdzie tutaj jakiś model idealnie odpowiadający jego potrzebom!

Ochraniacz na łóżeczko La Millou Family Chessboard
Przede wszystkim ochraniacz ten jest wart uwagi ze względu na to, że jest wypełniony antyalergiczną i puszystą włókniną, która sprawia, że jest bardzo miękki. Małe dzieci bardzo często łapią szybko różne alergie, dlatego istotne jest, aby zarówno materac na łóżeczko jak i ochraniacz wykonany był z antyalergicznego materiału. Wiadomo także, że im bardziej miękki jest materiał, tym lepiej będzie on amortyzował ewentualnie zderzenie naszej pociechy z belkami i tym mniej ta konfrontacja będzie dla niego bolesna. Ochraniacz od zewnętrznej strony pokryty jest w 100 procentach bawełną i jest dwustronny. Dużym atutem tego produktu jest także to, że dostępny model ma interesujący design i jest kolorowy. Wynika to między innymi z tego, że został on uszyty ręcznie, co świadczy o jego dobrym wykonaniu i wysokiej jakości. Ochraniacz na łóżeczko La Millou Family Chessboard nadaje się do posłania dziecięcego o wymiarach 60 centymetrów na 120 centymetrów oraz 70 centymetrów na 140 centymetrów. Produkt ten stanowi estetyczny dodatek do pokoju dziecięcego, ponieważ przywiązywany jest do łóżeczka naszej pociechy za pomocą kokard. 

Ahoj Przygodo - ochraniacz szczebelkowy na łóżeczko dziecięce Frank&Phil

Ochraniacz na łóżeczko „Ahoj Przygodo” firmy Frank&Phil to doskonały wybór dla osób, które urządzają wspólny pokoik dla chłopczyka i dziewczynki. Kolorystyka tego produktu jest na tyle uniwersalna, że pasuje on do niemal każdego wnętrza pokoju dziecinnego. Poza tym elementy ochraniacza posiadają różne wzory, które mają za zadanie pobudzać rozwój dziecka. Jeśli chodzi o wykonanie i jakość to produkt ten został uszyty z polskiej 100 % bawełny i jest wypełniony antyalergicznym wypełnieniem. 

 

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.