Cotton balls - piękne i oszczędne rozwiązanie do pokoju dziecka

Pokój dziecka to jego mała komnata, w której spędza większość swojego czasu. To miejsce gdzie śpi, je, bawi się i odrabia lekcja. Dlatego tak istotne jest, aby pokój ten był ciekawie i ładnie urządzony, aby był wygodny oraz przytulny. To jak dziecko będzie się czuło w swoim pokoju i czy będzie go lubiło to bardzo ważna kwestia, która będzie miała wpływ także na jego codzienne samopoczucie. W związku z tym, poza podstawowym wyposażeniem warto jest wstawić do dziecięcego pokoju również kilka dodatków, które sprawią, że pokój naszego dziecka będzie przytulny i klimatyczny. Doskonałym urozmaiceniem dziecięcego pokoju będą cotton ball , czyli dekoracyjne kule, które możemy położyć na parapecie albo na szafce. Ciekawym rozwiązaniem jest także cotton ball lights, które są świecącymi kulami, które dają dodatkowe światło w pokoju. Poniżej znajdziesz krótki artykuł o tym, jak cotton balls mogą zmienić wystrój pokoju Twojego dziecka. Zapraszam do lektury!

Jak i gdzie wykorzystać cotton balls?
Największym atutem cotton balls jest ich uniwersalność – jest to ozdoba, która pasuje niemalże wszędzie i doskonale się prezentuje w każdym miejscu. Bawełniane kule możesz zamocować na ścianie za łóżkiem swojego dziecka albo rozwiesić je nad zagłówkiem łóżeczka. Jeśli Twoje dzieci mają piętrowe łóżku to możesz powiesić cotton balls do drabinki, są one miękkie, więc nie będą przeszkadzać dzieciom w trakcie wychodzenia na łóżko, a będą stanowić dodatkową dekorację w pokoju dziecięcym. Natomiast jeśli w pokoju dziecka znajduje się także lustro to doskonałym rozwiązaniem będzie powieszenie bawełnianych kulek na ramie lusterka, na pewno dodadzą one nowego, lepszego wyrazu całemu pokoikowi. Ponadto cotton balls możemy położyć na szafie, regale albo na kanapie lub fotelu, jeśli takowy znajduje się w pokoju dziecka. Gdziekolwiek je położymy możemy być pewni, że będą się one dobrze prezentować, a pokój dziecka stanie się dzięki nim bardziej przytulny!

Cotton balls lights i ich zastosowanie
Jeśli chcemy, aby pokój naszego dziecka poza nabraniem bardziej przytulnego wyrazu stał się również lepiej oświetlony oraz klimatyczny warto zastanowić się nad kupnem cotton balls ligths. Zapewnimy w ten sposób delikatne oraz ciepłe światło pochodzące z cotton balls, z którego nasze dziecko, na przykład jeśli boi się ciemności będzie na pewno bardzo zadowolone. Możemy samodzielnie zamontować bawełniane kule, wkładając do każdej z nich żarówkę, która zakończona jest kabelkiem. Na opakowaniu cotton balls light powinna znaleźć się szczegółowa instrukcja, dotyczący prostego i szybkiego montażu, warto więc ją dokładnie przeczytać i zabrać się za zamontowanie w wybranym przez nas miejscu świecących, bawełnianych kulek

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.