Łazienka twoich marzeń

To tutaj króluje woda, ciepło, chłód i przytulność, to również miejsce relaksu i przyjemności. Bo kto z nas nie lubi brać długich kąpieli lub szybkich i orzeźwiających pryszniców.

To tutaj króluje woda, ciepło, chłód i przytulność, to również miejsce relaksu i przyjemności. Bo kto z nas nie lubi brać długich kąpieli lub szybkich i orzeźwiających pryszniców. Idealna łazienka powinna być funkcjonalna, estetyczna i praktyczna, jeżeli możesz sobie również na to pozwolić to będzie również luksusowa. Obecnie na rynku wybór armatury jest ogromny i dla niezdecydowanych osób wybór panela prysznicowego https://tanialazienka.com/pl/c/Panele-natryskowe/199 jest bardzo trudny.

Dziś prysznic to już nie tylko brodzik i zasłonka prysznicowa oraz słuchawka prysznicowa na drążku. Panele prysznicowe są udoskonaloną wersją tradycyjnych natrysków. Panel natryskowy może być wyposażony w bicze wodne, hydromasaż czy kilka kątów przepływu wody, niektóre panele mają również wbudowane radio, aby umilić branie prysznica. Panele natryskowe zachwycają wysoką jakością wykonania i estetyką. oprócz tradycyjnej głowicy posiadają liczne funkcje dodatkowe. aluminiowe, stal nierdzewna, podtynkowy z termostatem, szkło, drewniany, led, biały i czarny.

Panel natryskowy

Prysznic czy wanna

To odwieczny dylemat posiadaczy małych łazienek lub osób niezdecydowanych. Dzisiejsze rozwiązania i technologie z powodzeniem mogą połączyć te dwa urządzenia. Dla jednych posiadanie wanny będzie luksusem, a dla innych nowoczesnego i stylowego panela prysznicowego wyposażonego w światło, radio i wiele innych funkcji.

Można powiedzieć, że panele natryskowe są udoskonaloną wersją tradycyjnych natrysków. Oprócz tradycyjnej głowicy natryskowej posiadają bowiem liczne funkcje dodatkowe. Panel natryskowy może być wyposażony w bicze wodne, hydromasaż czy kilka kątów przepływu wody. Niektóre panele natryskowe mają nawet wbudowane radio, by umilić kąpiel. Panele natryskowe zachwycają wysoką jakością wykonania i estetyką. 

Jaki panel natryskowy wybrać?

Panel prysznicowy w kolorze białego lub czarnego aluminium https://tanialazienka.com/pl/p/PANEL-NATRYSKOWY-ALUMINIOWY-BIALY/4096, zachwyca elegancką, geometryczną formą oraz licznymi funkcjami kąpieli. Panel natryskowy z hydromasażem perfekcyjnie uzupełnia pokój kąpielowy. Wyposażony został w pokrętło 3 funkcyjne: na deszczownice, hydromasaż lub słuchawkę , 64 pojedynczych dysz masażowych, które posiadają System antykami eń, 50 dysz w deszczownicy również zawierających System anty kamień. Jak sam widzisz to już nie tylko słuchawka prysznicowa, a wiele przydatnych funkcji i rozwiązań technologicznych. Wspomniany System anty kamień znacznie ułatwi dbanie o czystość i porządek.

Oszczędności

Wody czasu i pieniędzy, to wszystko możemy mieć korzystając z panelu prysznicowego. Nie od dziś wiadomo, że korzystanie z prysznica jest bardziej opłacalne niż napełnianie wanny chociaż do połowy. Zimny czy gorący prysznic wpływa również na nasze zdrowie i samopoczucie, a do tego doskonały wygląd i styl oraz wykonanie nowoczesnych paneli natryskowych sprawi, że codzienny prysznic będzie prawdziwym luksusem dla ciała i umysłu. Dlatego jeśli nadal się wahasz jaki prysznic, jak i gdzie zamontować i czy to ci się opłaci. Spytaj jednego z doradców lub swojego architekta jak najlepiej urządzić Twoją łazienkę, aby była ona wygodna, piękna i funkcjonalna.

Komentarze:

 

No moim zdaniem jezeli chodzi o mieszkanie, to łązienka jest miejscem, gdzie nie ma mowy o kompromisach. Warto zainwestować by się potem tym cieszyć!

Dodaj komentarz:

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.