Toaleta myjąca, czyli wc i bidet w jednym. Dlaczego warto postawić na to nowoczesne rozwiązanie?

toaleta z funkcją mycia

Bidet to klasyczne rozwiązanie, którego zakup rozważa coraz więcej osób dążących do stworzenia kompletnej, w pełni wyposażonej przestrzeni łazienkowej. Nie w każdej łazience jest jednak wystarczająco miejsca potrzebnego do montażu tego rozwiązania. W takiej sytuacji warto sięgnąć po coś zupełnie innego - wc z funkcją bidetu, czyli nowoczesną toaletę myjącą, która perfekcyjnie łączy funkcję użytkową miski wc i bidetu. Co należy wiedzieć o tym praktycznym rozwiązaniu przed jego zakupem?

Czym w praktyce jest wc z funkcją bidetu?

Pod pojęciem wc z funkcją bidetu najczęściej kryje się nowoczesna toaleta myjąca - urządzenie, które łączy funkcjonalność miski wc i bidetu. Wyglądem i designem przypomina klasyczny sedes, oferuje jednak znacznie szerszą i bardziej złożoną funkcjonalność, którą doceni każda osoba dbająca o swoją higienę osobistą. Konstrukcja toalety myjącej pozwala na korzystanie w jej ramach z funkcjonalności bidetu w każdej łazience, bez względu na jej rozmiar oraz kwestie techniczne - wystarczy, aby w pobliżu urządzenia znajdowało się przyłącze wody oraz odpowiednio zabezpieczone gniazdko elektryczne.

Wc z funkcją bidetu jest najczęściej dostępne w dwóch wariantach. Wersja podwieszana jest uniwersalnym, eleganckim i minimalistycznym rozwiązaniem, które doskonale odnajdzie się w każdej łazience, bez względu na jej styl czy klimat pozostałych dodatków. Toaleta myjąca w wersji kompaktu będzie natomiast idealnym wyborem do łazienek, w których wcześniej obecny był tradycyjny kompakt oraz pomieszczeń utrzymanych w modnej stylistyce retro. Jej obecność, wysoka funkcjonalność oraz praktyczny charakter doceni cała rodzina, która będzie mogła w najlepszy aktualnie dostępny sposób na co dzień troszczyć się o swoją higienę.

Zalety toalet myjących na przykładzie wc z funkcją bidetu marki Roca

W sprzedaży dostępnych jest sporo rozwiązań, które są określane mianem wc z funkcją bidetu. Jednym z najbardziej znanych i najwyżej cenionych jest toaleta myjąca Inspira In-Wash - wiodący produkt znanej i cenionej w branży łazienkowej marki Roca. Powstanie Inspira In-Wash jest rezultatem wieloletniej pracy projektantów i inżynierów Roca, którym udało się stworzyć prawdziwie innowacyjne, zaawansowane technologicznie i proste w obsłudze urządzenie idealnie dostosowane do potrzeb każdego współczesnego użytkownika. Toaleta myjąca posiada bezkołnierzową konstrukcję (Rimless), przez co jej utrzymanie w czystości i wysokiej higienie jest bardzo proste i skuteczne.

Urządzenie oferuje funkcje mycia i suszenia, a parametry poszczególnych trybów mogą być dowolnie personalizowane w oparciu o preferencje oraz bieżące potrzeby każdego użytkownika. Jego pracą steruje się za pomocą bezprzewodowego pilota lub panelu wbudowanego w deskę, co pozwala mieć zawsze w zasięgu ręki dostęp do wszystkich funkcji toalety. Toaleta wyposażona jest w zaawansowane technologie, pozostaje przy tym prosta i intuicyjna w obsłudze. Jej uniwersalne kształty oraz stonowany design sprawiają natomiast, że urządzenie perfekcyjnie wpasowuje się w stylistykę każdego współczesnego wnętrza.

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 712 997 047

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.