Uchwyty na ręczniki. Niezbędny dodatek do każdej łazienki.

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez ręczników, zarówno tych podręcznych, jak i kąpielowych. Dlatego urządzając łazienkę powinniśmy zastanowić się jak je zorganizować i gdzie je przechowywać. Zostawianie ręczników na krawędziach wanny, na pralce lub na koszu na pranie nie tylko sprawia, że łazienka sprawia wrażenie wiecznie zabałaganionej. Ręczniki nie schną dobrze i przy następnym użyciu są wilgotne. Bardzo szybko pod wpływem wilgoci zaczynają nieprzyjemnie pachnieć. To samo dotyczy wieszania ręczników na grzejniku. Z pewnością szybciej wówczas schną, ale mogą wyglądać niechlujnie i uniemożliwiają wystarczające ogrzanie pomieszczenia. Wieszaki i uchwyty na ręczniki są idealnym sposobem na uporządkowanie ręczników.

Pierścienie na ręczniki
Łatwym rozwiązaniem do przechowywania ręczników w łazience są pierścienie na ręcznik. Posiadają bardzo prosta konstrukcję. Można je zamontować w pobliżu umywalki czy prysznica. Zapobiega to kapaniu wody na podłogę podczas szukania ręcznika. Taki ręcznik wygląda także bardzo schludnie. Pierścienie do ręczników mają zazwyczaj prosty kształt, dzięki czemu nie rzucają się w oczy. Można znaleźć pierścienie ręczników, które pasują do różnych stylów.

Wieszaki na ręczniki
Wieszaki na ręczniki idealnie nadają się do wieszania dużych ręczników. Przy większej liczbie osób korzystających z łazienki możemy wykorzystać podwójne wieszaki, które pomieszczą więcej ręczników, niż modele pojedyncze. Chromowane wieszaki na ręczniki są trwałe i stanowią wyrafinowany dodatek do naszej przestrzeni. Prosty połysk to wszystko, czego potrzeba, aby wieszak na ręcznik wyglądał elegancko i czysto.

Podgrzewane wieszaki na ręczniki
Jeśli pragniemy połączyć przechowywanie ręczników z ogrzewaniem pomieszczenia, ale nie chcemy wilgotnych ręczników układać luźno na grzejniku, idealnym wyborem jest praktyczny, podgrzewany wieszak na ręczniki. Wykonane z grubego chromowanego materiału, podgrzewane wieszaki są specjalnie zaprojektowane do ogrzewania przestrzeni i utrzymywania ręczników w cieple i suchości. Dzięki temu ręczniki są cały czas puszyste i przyjemne w dotyku.

Dostępne są różne rozmiary i style wieszaków, które pasują do dużych i małych łazienek. Elegancki, podgrzewany wieszak na ręczniki to funkcjonalny dodatek do każdej nowoczesnej łazienki, bez względu na to, czy tworzymy przestrzeń wpisującą się w najnowsze trendy aranżacyjne, czy prostą, praktyczną, rodzinną łazienką

Niezależnie od wielkości łazienki, wieszaki i pierścienie na ręczniki to prosty sposób na uporządkowanie ręczników, ułatwiający ich używanie, a jednocześnie utrzymujący je w czystości i suchości.

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 539 810 528

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.