Virtual Reality by Kludi. Pobierz aplikację i wygraj cenne nagrody

Virtual Reality by KLUDI to konkurs zorganizowany dla użytkowników Facebooka. Pobierz na telefon aplikację KLUDI VR 360 – przenieś się w świat wirtualnych łazienek i armatury łazienkowej. Zawalcz o swoje szczęście, do wygrania są cenne nagrody.

W kwietniu, Kludi, ekspert w dziedzinie armatury łazienkowej zaproponował swoim użytkownikom nowatorską aplikację na telefon. Dzięki niej projektowanie łazienki stało się prostsze i bez problemu można obejść się bez pomocy projektanta. Aplikacja jest do pobrania w sklepach Google Play i App Store.

Jak działa aplikacja?

Pobranie aplikacji VR 360 jest bezpłatne, wystarczy zainstalować oprogramowanie na telefonie z wbudowaną funkcją żyroskopu bądź skorzystać z okularów 3D – co daje pełnię wrażeń. W ramach aplikacji możemy poruszać się po dwunastu aranżacjach łazienek, urządzonych zgodnie z trendami wnętrzarskimi, ale w różnych stylach. To sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie odpowiadające swojemu zmysłowi estetycznemu. W łazienkach zaprezentowana jest armatura łazienkowa Kludi, z poziomu aplikacji można poznać jej funkcje i sprawdzić jak komponuje się z daną aranżacją.

Wygraj armaturę łazienkową

Producent armatury łazienkowej, chcąc docenić użytkowników aplikacji zorganizował konkurs Virtual Reality by Kludi. Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy oddać głos na najładniejszą według nas łazienkę. Wybór należy uzasadnić w formie krótkiego opisu, umieszczając go na fanpage’u organizatora. Do wygrania jest cenna armatura łazienkowa i nie tylko:

  • I miejsce – rączka natrysku KLUDI FIZZ 3S oraz okulary 3D
  • II miejsce – rączka natrysku KLUDI FRESHLINE 3S oraz okulary 3D
  • III miejsce – rączka natrysku KLUDI LOGO 3D oraz okulary 3D

Ponadto w konkursie przewidziane są wyróżnienia dla 10 osób i dodatkowa nagroda pieniężna. Konkurs trwa od 12 października, od godziny 7:00 do 26 października, do godziny 23:59. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 16 listopada do godziny 20:00.​

Powiązane artykuły

Kontakt

ul. Heleny 10 30-838 Kraków

Telefon: 727 977 788

E-mail: redakcja@kapitalnydom.pl

 

Wsparcie portalu

elektryk

Partner portalu

https://www.lampy-ogrodowe.pl/

 

Co znajdziesz na stronie?

KapitalnyDom.pl to strona współtworzona przez 3 projektantki wnętrz i panie domu, które dzielą się swoimi doświadczeniami domowymi.

O nas

Portal z praktycznymi poradami dla domu, z przeznaczeniem dla Pań domu, ale i dla początkujących architektów wnętrz. Portal prowadzony przez ludzi z branży, którzy doskonale znają problemy i potrzeby większości domowników.